Log in the site

Останні НОВИНИЗв'язатися з нами
Співпраця поліції та шкіл

Admin 19/11/2013 1 020 News / Pilots


Програма передбачає взаємодію уповноваженого підрозділу поліції з адміністраціями навчальних закладів щодо реагування на інциденти і правопорушення, а також спільне планування і проведення профілактичної роботи.

Складові програми – програма «Працівник поліції у школі»; програма «Дослідники».


Програма «Працівник поліції у школі»

Працівники поліції, які пройшли спеціальне навчання, надаватимуть підтримку працівникам адміністрацій шкіл у реагуванні на інциденти, плануванні і проведенні заходів, спрямованих на недопущення правопорушень у школах.
Працівники поліції у школах відповідають за співпрацю між поліцією та адміністраціями навчальних закладів, а також:

  • проводять інформаційні зустрічі з питань безпеки, правоохоронної роботи, профілактики правопорушень;
  • здійснюють реалізацію програми «Дослідники»;
  • підтримують контакти з вчителями, батьками, поширюють серед них інформацію, що дозволяє попередити правопорушення та нші негативні тенденції у шкільних спільнотах;
  • реагують на інциденти, які відбулись на території навчального закладу, у разі необхідності, беруть участь у проведенні розслідувань.

Програма «Дослідники»

«Дослідники» є програмою для школярів з вивчення основ скаутингу та правоохоронної діяльності. Програма сприяє взаємодії між працівниками поліції, школярами і представниками їхніх громад. Програма поєднує пластовий підхід щодо отримання юнаками винагород через здобуття певних вмілостей з вивченням ними методів правоохоронної роботи і виконується спільно з Національною скаутською організацією – Пласт.

Гуртки дослідників створюються у школах і працюють упродовж навчального року. Заходи програми об'єднані у вісім модулів, розроблених для школярів у віці від 12 років. Тематика стосується правоохоронної діяльності, кримінального законодавства, особистої безпеки і безпеки громади, лідерства. Кожен модуль передбачає виконання дослідниками певного проекту на користь громади, який вони обирають самостійно відповідно до теми модуля. Такі проекти можуть стосуватись надання допомоги пенсіонерам, поліпшення стану території школи або парку, проведення презентацій для молодших школярів з особистої безпеки, безпечної поведінки в мережі Інтернет тощо. Зустрічі гуртків дослідників проводяться у їхніх школах два рази на місяць за участю фасилітаторів, якими є працівник поліції і виховник Пласту.

Програма співпраці поліції та шкіл розроблена з метою підтримки діяльності з реформування поліції, яку розпочало Міністерство внутрішніх справ України. Пілотні проекти впроваджується в Івано-Франківську та Львовы у співпраці з міськими управліннями освіти і науки та за підтримки осередків Пласту.


Пов’язані документи:
Буклет програми «Дослідники» Facebook page of Police School Cooperation Model
Ми в соцмережах
Інші новини

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Guests, не можуть залишати коментарі до даної публікації.