Log in the site

Останні НОВИНИЗв'язатися з нами
Пробація для неповнолітніх: Модель «Центр відвідування»

Admin 19/11/2013 1 098 Articles


Модель передбачає проведення соціально-виховної роботи з неповнолітніми особами, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі, на основі визначення рівня ризику скоєння ними нового правопорушення та їхніх потреб.

Управління справами неповнолітніх здійснюється кримінально-виконавчою інспекцією (КВІ), що здійснює нагляд за особами, яких було засуджено до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. КВІ проводить всебічну оцінку ризику вчинення повторного правопорушення і потреб неповнолітньої особи щодо виправлення, у той час як центри відвідування, які створені на базі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять соціальну роботу, спеціальні програми роботи з підлітками аби допомогти їм впоратись з тими факторами, які призвели до вчинення ними правопорушення.

Вперше модель було розроблено та запроваджено у м. Мелітополь (Запорізька область) у 2011 р. Згодом у співпраці з Державною пенітенціарною службою, Міністерством соціальної політики України та місцевими партнерами такі центри були створені і працюють з підлітками в Івано-Франківську, Запоріжжі та Маріуполі.

Після прийняття Закону «Про пробацію», методи співпраці та методології, що напрацьовані у цих містах, впроваджуються Державною пенітенціарною службою України у роботу центрів пробації для неповнолітніх, які створені за підтримки проекту у Львові та Києві (планується у 2016).


Завантажити

Ми в соцмережах
Інші новини

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Guests, не можуть залишати коментарі до даної публікації.