Log in the site

Останні НОВИНИЗв'язатися з нами
Моделі юстиції для неповнолітніх

Admin 10/05/2014 1 266 Articles


РСКЮ сприяє розробці і впровадженню на місцевому рівні моделей роботи з дітьми, які вчинили правопорушення, а також ініціатив, спрямованих на вдосконалення роботи з профілактики правопорушень.

Розроблені моделі відповідають кожному елементу системи юстиції та впроваджуються в декількох містах України:

Профілактика правопорушень

 • Модель "Шкільний офіцер поліції”
  Модель передбачає присутність працівників поліції у школах та співпрацю зі шкільними спільнотами щодо профілактики правопорушень.
  Зустрічі та заходи, які проводять поліцейські для школярів.

Досудове розслідування

 • Модель «Досудова доповідь щодо неповнолітнього»
  Модель передбачає забезпечення суду об’єктивною та повною інформацією про підлітків, яких було звинувачено у вчиненні правопорушення. За допомогою такого звіту суддя має змогу обрати найбільш доцільну міру відповідальності, що могла б сприяти реабілітації неповнолітнього правопорушника.

Судове провадження

 • Модель «Спеціальні процедури судового провадження для неповнолітніх»
  РСКЮ співпрацює з місцевими судами з метою впровадження методичних рекомендацій, які відповідають міжнародним стандартам та доповнюють існуючи процедури судового провадження в питаннях, які не врегульовані Кримінальним процесуальним кодексом.

Виконання покарань

 • Пробація для неповнолітніх: Модель «Центр відвідування» У рамках моделі неповнолітнім особам, засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, надаються соціально-реабілітаційні послуги на основі оцінки рівня ризику вчинення ними нового правопорушення та їх потреб.
Ми в соцмережах
Інші новини

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Guests, не можуть залишати коментарі до даної публікації.