Log in the site

Останні НОВИНИЗв'язатися з нами
Національна політика та законодавство

Admin 15/04/2013 761 Articles


РСКЮ сприяє розробці законодавства та політики з метою впровадження системи юстиції щодо неповнолітніх, яка відповідає міжнародним стандартам і ефективно захищає права молоді.

Проект співпрацює з партнерами з метою аналізу поточної ситуації стосовно кожної складової системи кримінальної юстиції та розробки рекомендацій щодо:

  • Профілактики правопорушень
  • Досудового розслідування
  • Судового провадження
  • Виконання покарань

РСКЮ співпрацює з:
Верховним судом України та Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ задля аналізу судової практики і надання методичних рекомендацій для суддів що здійснення кримінального провадження стосовно неповнолітніх.

Міністерством юстиції України та Державною пенітенціарною службою України щодо розвитку законодавства і політики у сфері юстиції для неповнолітніх.

Міністерством соціальної політики України щодо розвитку політики і методик у галузі соціальної роботи з неповнолітніми в конфлікті з законом.

Міністерством внутрішніх справ України щодо розвитку політики, форм і методів роботи працівників поліції з профілактики правопорушень серед неповнолітніх.


Проект сприяв розробці:


Ми в соцмережах
Інші новини

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Guests, не можуть залишати коментарі до даної публікації.