Log in the site

Останні НОВИНИЗв'язатися з нами


Про Проект

Про Проект

Проект «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» (РСКЮ) є проектом технічної допомоги, що фінансується Канадським Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку і виконується Агрітім Канада Консалтинг Лтд. у співпраці з Міністерством Генерального соліситора та громадської безпеки Уряду провінції Альберта.

Проект РСКЮ працює за такими напрямками:

Національна політика та законодавство: Проект сприяє розробці законодавства та політики у сфері кримінальної юстиції щодо неповнолітніх.

Підвищення потенціалу органів судової влади та інших установ системи КЮ: щодо застосування ефективних підходів і передового досвіду у роботі з неповнолітніми правопорушниками з метою попередження нових правопорушень, захисту прав дітей, які конфліктують з законом.

Пілотні ініціативи.: Проект сприяє розробці і впровадженню на місцевому рівні моделей роботи з дітьми, які вчинили правопорушення, а також ініціатив, спрямованих на вдосконалення роботи з профілактики правопорушень, що базуються на міжнародних стандартах щодо систем юстиції для неповнолітніх. Цей напрямок здійснюється з метою кращого розуміння того, які підходи і форми роботи, можуть впроваджуватись в Україні в контексті реформи КЮ для інформування роботи над іншими компонентами проекту.

Головними партнерами проекту є Міністерство юстиції України та Верховний Суд України. Проект також співпрацює з іншими органами державної і судової влади, які залучені до роботи з молодими правопорушниками, у т.ч. з державними адміністраціями і органами місцевого самоврядування у Запорізькій (м. Запоріжжя, м. Мелітополь), Івано-Франківській (м. Івано-Франківськ), Донецькій областях (м. Маріуполь).